• НОВООТВОРЕНА ПРОДАВНИЦА LOGONA СКОПЈЕ-ЦЕНТАР

    НОВА ПРОДАВНИЦА LOGONA СКОПЈЕ-ЦЕНТАР

    Во наредните неколку дена ПРОМОТИВЕН ПОПУСТ на одредени производи и до 40%

  • ЛОГОНА
  • SANTE
  • PHARMALIFE - Italy
  • Natracare

Зошто Natracare-ОРГАНСКА интимна нега?

Жените денес се свесни од потребата да го ограничат контактот на нивната кожа со синтетички материјали, материјали кои предизвикуваат кожни иритации и други непотребни хемикалии и додатоци и се повеќе трагаат по комфор, високи перформанси, спокојност и интегритет. Ова е главната причина зошто сите Natracre органски и природни производи се високо ценети од страна на жените заради нивната удобност, сигурна заштита, грижа и одговорност спрема животната средина. Продолжи ...

Декоративна козметика

Чисти бои на природата
Добредојдовте во светот на природната САНТЕ декоративна козметика, бисер на сеопфатната линија на САНТЕ природните производи за нега на лице и тело. САНТЕ декоративната козметика формулирана е со токлу големо внимание што може да ја користат жените со многу чувствителна и кон алергии наклонета кожа. Екстрактите од органска камилица обезбедуваат смирувачка грижа. Екстрактите од семе од органска калинка содржат бетакаротин и есенцијални масни киселини, познати по своите својства да ја штитат кожата. Маслото од органска јојоба ја прави кожата мека и мазна. Маскарата и течните тушеви за очи ви ја прават кожата нежна со смирувачкиот екстракт од органска очинка („eyebright“).

Откри го типот на вашата кожа

Доколку не сте сигурни каков тип на кожа имате, можете:

1. Да извршите тестирање на Интернет-страницата на Логона, кликни тука ...

2 . Да не посетите во продавницата (штандот) БИООРГАНИКА во Skopje CITY MALL (приземје до Леонидас) каде се врши компјутерско тестирање и совети за вашата кожа и коса. Работно време секој ден од 10-22 часот. Тел.078/288-504

3. Да дознаете повеќе информации за карактеристиките за секој тип на кожа, кликни тука ...

 

Намален апетит?

Намален апетит?

APPETITO бимби сируп Read More
Слаб имунитет?

Слаб имунитет?

IMMUNO бимби сируп Read More
Нередовна и тврда столица?

Нередовна и тврда столица?

Ве мачат комарци и други инсекти? Read More
  • 1
  • 2
online bookies